Menu

Title

Subtitle

Specifikacijos su JAV vizomis

 

Kai kuriate sustojimą mūsų valstijose, galite turėti plačiai prieinamų tipų vizų, todėl galite gauti  esta visa . Labiausiai paplitusi viza iš tikrųjų yra trumpalaikės atostogos, o taip pat analizės viza, kurią galima panaudoti tiems, kurie eis verslo reikalams, mokymams ir taip pat laimei. Iš tikrųjų yra kelios vizos, kurios būna naudingesnės nei būtinybė keliaujant. Taip pat turėtumėte išbandyti galimybę rasti, jei turite teisę gauti bevizio režimo paraišką, taip pat kai esate Kvebeke ir Bermuduose. Jums nebereikia gauti vizos, kad galėtumėte pažvelgti į asmens JUNGTINĖS AMERIKOS VALSTIJOS atostogų vietą.

Kad galėtumėte gauti pinigų ir užsidirbti pajamų, rekomenduojame atitikti įteisintus teisės aktus dėl bet kokių mokesčių per metus. Vizų teisės aktai, pagrįsti gyvenimo trukme, ketinimu pažvelgti į tai, taip pat apribojimus, kurie gali būti naudingi vizų procedūroms.  esta visa Tai tikrai dar labiau atskleidžiama, kad vyras ar moterys atostogų vizai negali duoti rezultatų JUNGTINĖSE AMERIKOS VALSTIJOSE, kai gali tai padaryti bet kuris H-1B asmuo, tačiau jos/jo antroji pusė tikrai negali. Kai kurioms vizoms šiuo metu taikomi įvairūs apribojimai ir reikalavimai. Naudojant naujausius vizų ir imigracijos gairių variantus, norint gauti sutikimą išduoti vizą, tikrai reikia daugiau.

Turite atsiųsti reikalingus dokumentus bet kokiai tobulai vizai gauti, su sąlyga, kad šiuo metu praktiškai nėra jokių ribų, kurios gali atsirasti, net jei ji yra supakuota. Keletas vyraujančių vizų, kurias ieško ieškantys asmenys, prideda kvalifikuotą grupavimą, kuriame bus demonstruojamos H-1B, H1C, H-2B, H2A, H-3, kurios turi specifikacijas, kad būtų galima gauti kvalifikaciją. Dauguma bus specializuoti ir išsilavinimo laipsnis, įrodomas vardas, skiriamieji gebėjimai ir kiti.

Lankytojai iš alternatyvių vietų, norintys trumpam atvykti į JUNGTINĖS AMERIKOS VALSTIJĄ, kad galėtų išsiregistruoti giminaičiams, atlikti sveikatos būklės procedūras, užsiimti verslo įmonės B-1 ir B-2 viza. Bendra sveikata bus ne imigrantų vizų, be to, nebus galima pasiekti ilgiau nei leisti laiką. Dauguma bus teisingi jūsų 3 sumai, kad galėtumėte keletą metų, kurie dažnai užtruks, gauti daugiausia šešių mėnesių laiko, jei galbūt norite. Paprastai naudojimo būdai bus supakuoti tik per trisdešimties dienų laikotarpį, tačiau dažnai perima kontrolę 61 per trumpą laiką, kad suprastų, kada jums buvo suteiktas leidimas.

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.